Driveen
monitor do samochodu

Jaki monitor na zagłówek

Monitory i zagłówki w samochodzie

Monitory do samochodu poszukiwane są najczęściej przez kierowców posiadających dzieci. Poszukują oni najczęściej monitora do samochodu dla dziecka. Taki monitor w samochodzie można zainstalować zasadniczo na trzy sposoby. Po pierwsze to klasyczny monitor, który przymocujesz do prętów zagłówka. Zaletą tego rozwiązania jest jego elastyczność. Monitor na zagłówek można po prostu łatwo założyć i zdjąć w miarę potrzeb.

Szczególnym rozwiązaniem w tej opcji są monitory wyposażone w system Android. Nie są to więc tylko monitory, które odtwarzają materiał z tunera TV czy z zewnętrznych nośników jak USB. Monitor samochodowy z Androidem to kompletne centrum rozrywki dla dziecka w czasie podróży samochodem. Nie trzeba więc martwić się o nagranie bajek czy kompatybilne formaty wideo na USB. Nie trzeba prowadzić przewodów od tunera TV. Wystarczy zamontować monitor samochodowy z Androidem i już dzieci w samochodzie mają dostęp np. do całej zawartości bajek na YouTube.

Innym rozwiązaniem dla poszukujących monitora do samochodu dla dzieci jest DVD wbudowane z zagłówek. To rozwiązanie jest z pewnością bardziej eleganckie, ale wiąże się z koniecznością wymiany całego zagłówka.

Ostatnim rozwiązaniem jest samochodowy monitor podwieszany. Tego typu rozwiązania monitora do samochodu musi cieszyć się szerokim kątem widzenia, tak aby wszyscy pasażerowie mogli wygodnie z tyłu auta widzieć wyświetlany obraz. Tego typu monitor do samochodu bywa wyposażony także w złącze HDMI dzięki czemu po połączeniu z modułem Mirror Box można wyświetlać na nim obraz bezpośrednio z telefonu.

W zależności więc od potrzeb można zastosować monitor do samochodu dla dzieci. Zajrzyj do naszej oferty monitorów do samochodu (kliknij).

W razie wątpliwości czekamy na Wasze pytania pod numerem telefonu: 22 663 47 58 lub mail: info@sklephadron.pl, w Warszawie: Krasińskiego 59.

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed